Instagram Takip Edemiyorum Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram üzerinde gerçekleşen takip edemiyorum problemi şu şekilde çözüme kavuşabilir:

  • Instagram takip edemiyorum sorunu, Instagram kullanıcılarının hızlı ve sürekli işlem yapmasından dolayı kaynaklanmaktadır. Instagram kullanıcılarının gerçekleştirdiği hızlı takip etme – takipten çıkma işlemleri ile sorun ortaya çıkmaktadır.
  • Instagram tarafından belirlenen kurallarda, günde takip etme – takipten çıkarma sayısı 1000 kişidir. Bu işlemleri sürekli bir şekilde 1000 kişiyi aşarak yaparsanız, bu sorunla karşılaşabilirsiniz.
  • Bu sorunu çözmek için ise birkaç gün boyunca Instagram üzerinden işlem yapmamanız ve diğer günler ise günden 1000 kişiyi geçmeyecek derecede takip işlemleri yapmamanız gerekir.

Instagram Tarafından Engellenmemek için Ne Yapılmalıdır?

Instagram’da engellenmemek için şu işlemler uygulanabilir:

  • Bir günde beğendiğiniz gönderi sayısının 100’ü geçmemesi gerekmektedir.
  • Instagram’da fotoğraf paylaşımının oldukça önemli olmasının yanı sıra gereğinden çok daha fazla fotoğraf paylaşma durumlarında hesabın geçici olarak engellenmesi söz konusudur. Bu gibi durumlar için günlük gönderi paylaşma sayısı 50’yi geçmemelidir.
  • Instagram’da engellenmemek için bir diğer önemli nokta ise etiketlerdir. Etiketlerin yanlış ve fazla kullanılması durumunda da engellenebilir ve Instagram takip edemiyorum sorunu ile karşılaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir